www.hotel-ubytovani.com
Hotel Jablonec nad Nisou Na Baště - K hotelu přísluší parkovištěHotel Jablonec nad Nisou Na Baště - disponuje restauracíHotel Jablonec nad Nisou Na Baště -  je k dispozici připojení na internetHotel Jablonec nad Nisou Na Baště -  je k dispozici letní terasaHotel Jablonec nad Nisou Na Baště - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Jablonec nad Nisou Na Baště - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Jablonec nad Nisou Na Baště - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Jablonec nad Nisou Na Baště - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Hotel Na Baště
Horní náměstí 5, Jablonec nad Nisou 46601
Česká Republika
Hotel-Jablonec-Na-Baste@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Na Baště ubytování Jablonec nad Nisou Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Na Baště - ubytování Jablonec nad Nisou | Vítejte

 
Hotel Jablonec nad Nisou Na Baště V krásném městě, Jablonci nad Nisou se na Vás těší hotel Na Baště, který Vám nabídne ubytování včetně restaurace za velmi příjemné ceny. Dlouho se nerozmýšlejte, jelikož ubytování Na Baště bude pro Vás správnou volbou.

Hotel Na Baště v Jablonci nad Nisou ubytování
Hotel Na Baště v Jablonci nad Nisou nabízí ubytování hotelového typu v 11 - ti dvoulůžkových, 1 třílůžkovém a 4 jednolůžkových pokojích. K dispozici jsou též 2 apartmány. Na všech pokojích je možnost přistýlky a mají vlastní sociální zařízení. Ubytování ve standardních i nadstandardních pokojích je s koupelnou, WC a telefonem.

Hotel Na Baště ubytování v Jablonci nad Nisou gastronomie
Na dobré jídlo zajděte do místní restaurace hotelu Na Baště. Těšit se můžete na českou, italskou či jinou mezinárodní kuchyni. Hosté mohou využít  služeb polopenze či plné penze.

Ubytování v Jablonci nad Nisou hotel Na Baště okolí
Jablonec nad Nisou leží v Severních Čechách, jihovýchodně od města Liberce. Jablonec není pouze městem bižuterie, ale i  skla a městem sportu, branou Jizerských hor. Jablonec nabízí i z pohledu kulturního divadlo, které bylo po dvouleté rekonstrukci znovu otevřeno, Muzeem skla a bižuterie, secesními, bohatě zdobenými stavbami soustředěnými především v ulicích Podhorská, Lidická a 28. října, galerií Belveder v Mlýnské ulici. Zájemcům o sport a rekreaci se nabízejí sportovní areály na Střelnici a v Břízkách ve Mšeně, koupání ve třech jabloneckých přehradách, otevřené tenisové dvorce i kryté haly Nad Prosečí a v Břízkách.